Херсонщина, зустрічай нового героя!

Скільки кроків ви проходите кожного дня? Намагаєтеся прогулятися після роботи чи навіть до магазину їдете на машині? А чи катались ви колись на велосипеді? Можливо ви вигулюєте годинами свого улюбленого мопса? За статистикою, більшість офісних працівників за день не проходить і половини добової норми для організму — десяти тисяч кроків.

У сучасному глобалізованому світі,де науково-технічний прогрес не зупиняється ні на мить, а надзвичайні наукові відкриття відбуваються щохвилини, у світі де навіть поїздка у маршрутці може викликати нервовий зрив, ведення здорового способу життя набуває особливої актуальності. Почала повертатися мода бути здоровим та якомога довше молодим.

Наш герой, Бредлі, зявився на полицях у вашому магазині аби нагадати про щоденні дрібниці,які зроблять вас міцнішими та здоровішими. Бредлі завжди готовий до пригод.

Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. Заведіть собі домашнього улюбленця, займіться спортом, шукайте пригод, активно відпочивайте – і все це разом з нашим Бредлі.

Якщо ви живите в ритмі нашого героя, піклуєтесь про своє здоров’я та цінуєте тільки якісні продукти, тоді останні новинки у лінійці продукції ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат » саме для вас.

 

Ви зібралися на пікнік з друзями або влаштувати вечірку вдома? Не забудьте придбати наш тостовий хліб. З якого ви зможете приготувати смачні сандвічі з хрумкою скоринкою. Додайте начинки за смаком,головне готуйте з любов’ю і повірте, ваші близькі не залишаться байдужими до вашого кулінарного таланту.

Аби задовольнити усі ваші смаки, ми розширили лінійку тостових хлібів: хліб тостовий білий європейський, хліб тостовий висівковий, хліб тостовий “Ніжний” та тостовий з льоном.

Для поціновувачів темного хліба створені «Литовський світлий заварний» та «Шведський» хліба. Вони вироблених на оцукрених і зброджених заквасках, з використанням концентрованого частково інвертованого цукрового розчину. Ці хліби мають неповторний смак заварного житнього хліба і подовгу зберігають свіжість та аромат та не мають аналогів на півдні України. Відчуйте на смак традиції інших народів, сидячи на українській кухні.