Корпоративний відпочинок

Як зняти хронічну втому, згуртувати колектив і при цьому добряче розважитися? На всі ці питання ми знаємо відповідь. Колективний виїзд на природу – це найкраще рішення! 2 вересня керівництво ПрАТ “Херсонський хлібокомбінат” організувало виїзд своїх співробітників до с. Мигія.

Село Мигія знаходиться в Миколаївській області. За пейзажі та природу, це українське село ще називають “маленькою Швейцарією”. Тут дійсно неймовірно красиво – настільки, що неможливо повірити, що природа навколо тебе не відфотошоплена.

Стела на в’їзді повідомляє, що Мигія – старовинне козацьке село. Ця територія була частиною Запорізької Січі, а у 18 столітті – адміністративним центром Буго-Гардської паланки. За переказами саме тут народився легендарний козак Мамай. Вважається, що до козаків тут жили греки, і нібито про Мигію, , писав сам Геродот.

Південний Буг єдина рівнинна річка в Україні, що має такі ж пороги, як і гірська. Рафтинг, водний слалом на каяках, байдарки і катамарани – тут є всі ці види водних розваг для активного відпочинку.

Гуру з рафтингу на нашому хлібокомбінаті, звісно,не знайшлося, але випробувати себе на порогах Південного Бугу вирішили 8 чоловік. Серед сміливців били навіть тендітні дівчата, які з блиском в очах та жагою до пригод вирушили підкорювати бурхливі потоки. Безпеку під час сплаву забезпечували кваліфіковані інструктори, що мають багаторічний досвід супроводу туристів.

Вболівальники розташувались на одній зі скель острова, звідки було зручно спостерігати за командою рафтерів з берега. Всі з радістю могли насолоджувалися дивовижними пейзажами дикої природи, бурхливі пороги просто зачаровували своєю красою.

Ще однією зупинкою у нашому маршруті було радоновое озеро, яке у народі називають «Чорне море», виникло воно на місці старого гранітного кар’єру поруч з порогами Південного Бугу. Озеро глибиною більш ніж 40 м з крутими та стрімкими берегами. Зі скель різної висоти стрибають туристи, а на одній з найвищих точок (висотою 75 м) встановлений тролейний спуск довжиною півкілометра,де зі швидкістю майже 100 км/год. «пролітають» туристи–екстремали. Звісно, деякі з наших працівників дуже зацікавились такими екстремальними розвагами, але все ж ніхто не наважився стрибнути з такої висоти. Можливо, у наступному році ми будемо сміливішими…

Дивовижні пейзажі, їжа, приготована на багатті, надають додатковий колорит і заряджають позитивними емоціями. Від працівників ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» хочу висловити найщирішу вдячність Голові правління С.Б.Дурову та голові профкому А.В.Мироновій за організований відпочинок, згуртування колективу та яскраві емоції.