Розроблена концептуальна упаковка для нових видів

 

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» вносить вагомий вклад в розвиток харчової промисловості регіону, забезпечуючи херсонців сучасними хлібобулочними виробами.

Підприємство постійно у пошуках нових ідей для оновлення асортиментного  ряду своєї продукції, використовуючи у якості орієнтиру смакові уподобання херсонців та світові бестселери.    Стала якість продукції херсонського  хлібокомбінату підтримується за рахунок дотримання стандартів ISO/22000

Відділ маркетингу та технологи Херсонського хлібокомбінату відслідковують нові тенденції та вивчають побажання наших клієнтів. В 2016 році компанією було запущено лінію тостових: хліб тостовий білий європейський, хліб тостовий висівковий, хліб тостовий “Ніжний” та тостовий з льоном.  Доповнили асортимент заварних хлібів нові ексклюзивні види «Литовський світлий заварний» та «Шведський» , вироблені на оцукрених і зброджених заквасках, з використанням концентрованого частково інвертованого цукрового розчину, ці хліби мають неповторний смак заварного житнього хліба.

 

 

Наша компанія прагне, щоб  хліб став ще більш привабливим та впізнаваним для наших лояльних і потенційних споживачів. Тому вперше за останні роки ми здивуємо херсонців кардинально новою упаковкою. Яскравий індивідуальний дизайн,лаконічний логотип та наш неповторний герой дозволять легко знайти потрібний сорт хліба на полицях магазину.

Різнобарвна упаковка вигідно виділяється на полиці серед інших брендів, а новий герой припаде до душі усім шукачам пригод.

Лінійка хлібів преміум сегменту представлена в різноманітній кольоровій гаммі:  бірюзовий колір (для житніх заварних хлібів), гірчичний (світлий заварний), червоний (тосотові  види хліба).