Спортивні змагання

Сьогодні підтримка здорового способу життя для багатьох людей стає першочерговим завданням. Коли людина здорова, сповнена сил, вона більш активна та ефективна на робочому місці. У корпоративній культурі більшості великих компаній важливим елементом підтримки гарної спортивної форми стало щорічне проведення спартакіад та окремих змагань. Компанія ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», на чолі з головою правління Сергієм Борисовичем Дуровим, піклується про своїх співробітників та вже втретє бере участь в спортивних змаганнях між колективами херсонських підприємств, що організовує “Херсонська обласна профспілкова організація працівників АПК”.

У цьому році змагалися ті хто годують – ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», ті хто напоюють – дім марочних коньяків «Таврія» та ті,хто виховують та навчають майбутніх спеціалістів цих галузей ― 3ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Наше підприємство представляла команда з 50 чоловік – робітники комбінату та члени їх сімей. Командою були подані заявки до участі у всих представлених видах спорту: міні – футбол, настільний теніс, волейбол, дартс та перетягування канату.

На жаль цього разу, попри чисельність та гарячу підтримку вболівальників здобути призові місця нам не вдалося. Проте зовсім без винагороди наші гравці не зосталися – за волю до перемоги, колектив ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» здобув сертифікат активного учасника.

А після церемонії нагородження гравці та вболівальники мали нагоду відпочити на березі Дніпра. Колеги звичайно скористалися нагодою неформального спілкування. Ласували шашликом і шурпою, що були приготовані на вогнищі турботливими вболівальниками. Смачні частування розлетілись за кілька хвилин,адже кожен спортсмен мав відновити свої сили після виснажливого дня.

Після проведення таких змагань,наші співробітники відмітили для себе, що такі виїзди сприятливо впливають на «клімат» всередині колективу, напрацьовується досвід і вміння працювати в команді.