Колективний відпочинок

Шо може краще згуртувати колектив, як не спільний відпочинок і позитивні емоції? Спілкування у неформальній обстановці дозволяє розслабитись та допомагає налагодити чудові стосунки між колегами.

Щороку колектив Херсонського хлібокомбінату відправляється у захоплюючу подорож до мальовничих куточків України. Так і 2019 рік не став виключенням! Завдяки голові правління Дурову Сергію Борисовичу та голові профкому Мироновій Ганні Василівні 40 співробітників змогли насолодитися прекрасними видами Західної України.

Подорожуючи Закарпаттям, можна усього за декілька днів побачити все найкраще, що є в Західній Україні: відвідати легендарні старовинні замки (Ужгородський замок, замок Паланок у Мукачево, палац Шенборна та ін..) та неймовірні чаруючі Карпатські гори.

Закарпаття межує одразу з чотирма державами – Польщею, Угорщиною, Румунією і Словаччиною. Тут змішались різні культури, народи і традиції. Тож це була відмінна можливість познайомитись з неповторним колоритом Західної України.

Дякуючи злагодженій роботі екскурсоводів та організаторів, відпочинок видався дуже активний та насичений. Тож почнемо спочатку!

Маршрут: Херсон – Мукачево – Косіно – Ужгород – Львів – Херсон.

Відразу забуваєш про всі тяготи дальньої дороги, коли за вікном приголомшені краєвиди,а п’ятигодинний переїзд автобусом через гори промайнув дуже швидко!

Мукачево — охайне, затишне місто , яке розташоване на рівному плато, і лише замкова гора здіймається над старовинними вулицями. Замок “Паланок” можна побачити з будь-якої точки міста.

Чудовий релакс у термальних водах Косіно став відмінним закінченням першого дня. Косіно- це сучасній оздоровчий комплекс, що знаходиться на кордоні з Угорщиною. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод можна в семи різних басейнах з термальними і прісними водами, що мають різну температуру від 21 до 38 ˚С.

Другий день нашої подорожі розпочався з одного з найдавніших міст Закарпатської області – Ужгороду. Місто у різні часи було під владою Чехословаччини й Угорщини, що, звичайно, наклало свій неповторний відбиток. Тут можна побачити найдавніший замок Закарпаття, чисельні музеї та навіть набережну. Ужгород підкорює тишею, спокоєм і унікальною історією, місто, де майже кожен будинок – унікальна архітектурна пам’ятка.

Наші екскурсії по Ужгороду та Мукачеве співпали з місцевими колоритними святкуваннями дня міста, фестивалем вуличної їжі та фестивалем “Пива та Меду”. Звісно ми не могли пройти осторонь від дегустації смаколиків: екологічно чистих сирів, марочних вин Закарпаття та найкращих страв угорської, лемківської та бойківської кухонь.

Термальні джерела Косіно, невеличке,але таке затишне місто Мукачеве, замок Паланок, романтичний Ужгород, Свято-Покровський чоловічий монастир, Ужгородський замок, фестиваль “Пива та меду” – важко виділити щось одне, що сподобалось найбільше, але можна сказати точно, сюди хочеться повертатися знову і знову!