Королівська насолода

ТМ «Королівська насолода» представляє широкий асортимент різноманітного печива, пряників,тістечок та тортів, що дозволить будь-кому вибрати щось собі до душі. Висока якість, сумлінна робота, повага та індивідуальний підхід до кожного покупця – основні принципи нашої роботи. Колектив підприємства по праву пишається якістю продукції, яка неодноразово перемагала на численних виставках та конкурсах, а, головне, користується високим попитом у споживачів. Окрім тортів та печива масового сегмента ТМ «Королівська насолода» пропонує виготовлення ексклюзивних кондитерських виробів на замовлення за доступними цінами. На замовлення виготовляємо креативні дитячі торти (з улюбленими героями мультфільмів); незабутні весільні торти, караваї та шишки. Виробляючи свої кондитерські вироби за класичними традиційними технологіями та використовуючи натуральну сировину, ми отримуємо смачні ласощі, які люблять як дорослі, так і діти.

  • Всі категорії
  • Тістечка
  • Торти
  • Печиво
  • Пряники
Торт
Cвіжість
1,5 кг
144 год

Склад харчового продукту: бісквіт звичайний, крем білковий, крихти бісквітні.

Торт
Капучино
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт з какао, крем вершковий з какао, кондитерська глазур.

Торт
Чорний принц
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт звичайний, суфле, крем вершковий, кондитерська глазур, вишня.

Торт
Поляна
0,8 кг
144 год

Склад харчового продукту: бісквіт звичайний суфле, желе, кондитерська глазур, кокосова стружка.

Торт
Мілка
0,8 кг
120 год

Склад харчового продукту: білково-горіховий напівфабрикат, варене згущене молоко, крем масляний, крихти білково-горіхового напівфабрикату.

Торт
Празький
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт з какао, крем масляний, крем масляний з какао, кондитерська глазур, крихти бісквіта з какао.

Торт
Пташине молоко
0,5 кг
144 год

Склад харчового продукту: бісквіт звичайний, суфле, кондитерська глазур.

Торт
Київський з арахісом
0,8 кг
120 год


Склад харчового продукту: білково-арахісовий наповнювач, крем масляний і шоколадний, крихти білково-горіхового напівфабрикату, арахіс.

Торт
Лілія
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт, напівфабрикат білково кокосовий, крем білково-кокосовий, крем вершковий з додаванням згущеного молока, білковий крем, кокосова стружка.

Торт
Ананасовий
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт звичайний, варене згущене молоко, крем вершковий, наповнювач «Ананасовий», крем білковий, шоколадна крупа.

Торт
Асканія Нова
1 кг
120 год

Склад харчового продукту: бісквіт медовий, бісквіт з какао, варене згущене молоко, кондитерська глазур, кокосова стружка.

Торт
Пікантний
0,8 кг
120 год

Склад харчового продукту: білково-кокосовий напівфабрикат, крем масляний з додаванням вареного згущеного молока, кондитерська глазур, крем білковий, кокосова стружка.