Круасани від ТМ «Klod»

Ми раді представити Вам нову торговельну марку Херсонського хлібокомбінату – ТМ «Klod»!
Торговельна марка «Klod» наслідує традиції виготовлення листкового тіста від самого Клода Лоррена (художника та першого винахідника листкового тіста) на честь якого і отримала свою назву.  Круасани приготовані з натуральних компонентів у найкращих традиціях французького кулінарного мистецтва, вони не містять пальмової олії та інших шкідливих компонентів. Скуштувавши круасани від ТМ «Klod» ви зможете зробити справжню гастрономічну подорож у Париж і дізнатись класичний смак  улюблених ласощів.

Для того щоб наш продукт довше залишався свіжим ми упакували кожен круасанчик у спеціальну металізовану упаковку, яка дозволяє зберегти свіжість продукту 3 місяці! Тепер «Klod» зможе подорожувати не тільки з магазину до вашого столу, а й далеко за кордон.

Рецепт листкового тіста від Клода колись підкорив чимало сердець французів. Так і круасани від ТМ «Klod» створені, щоб підкорювати серця найвибагливішого гурмана. Яскрава упаковка, неперевершена структура листкового тіста та різноманітні солодкі начинки (шоколад, вишня, іриска та персик) – кожен знайде щось для себе!

Шукайте на полицях свого магазину!