Новини

Ко Дню Конституции

 

27 черня напередодні Дня Конституції херсонці, за підтримки ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», прибирали сквер ім. Шандора Петефі, що розташований на розі вулиць Залаегерсег та 40 років Жовтня. Погодні умови не відбили бажання містян зробити місто чистішим, навпаки, дощові краплі остаточно змили дорожній пил з паркових доріжок та додали свіжості повітрю.

 

А для комфортного відпочинку херсонців у сквері були встановлені лавочки. Поки що на усю паркову зону цих лавочок лише чотири, але ми сподіваємося, що нашу ініціативу підтримають інші підприємства. До речі, лавочки стали у нагоді наприкінці заходу, коли учасники суботнику ласували обіцяним організатором частуванням.

 

Волонтери зібрали чимало сміття, підмели доріжки та прибрали зайву траву у парку. Чимало херсонців не пошкодували вільного часу задля загального блага. Варто пам’ятати, що комунальні служби та волонтери не мають змоги одразу прибирати кожен папірець, викинутий на узбіччя. Будьмо охайнішими тоді у нашому місті стане приємніше жити!