Новини

1941-1945. Пам’ятаємо. Шануємо.

1941-1945. Пам’ятаємо. Шануємо.

 

 

Ці події не мають строку даності. Хоча й меншає з кожним роком живих свідків, тих, що наближали цей день, як могли. Тих, що своїм життям заплатили за це Свято зі сльозами на очах...

 

Напередодні Дня Перемоги Херсонський хлібокомбінат провів захід, присвячений пам'яті подій 1941-1945 рр. За святковим столом зібралися ветерани Великої Вітчизняної, учасники бойових дій, які у різні роки працювали на підприємстві.

 

 

 

 

Ми сподіваємось, що нам вдалося відтворити атмосферу щирості, теплоти, невимушеності. І що слова вдячності, які лунали у цей день, зігріли серця нашим любим сивочолим ветеранам і засвідчили повагу молодших поколінь до їхнього мужнього вчинку.

1941-1945. Пам’ятаємо. Шануємо.

1941-1945. Пам’ятаємо. Шануємо.

 

 

 

На початку зі святом привітали усіх присутніх: заступник голови правління з економіки та фінансів Дурова Надія Тихонівна, перший заступник голови правління Кириленко Михайло Васильович, директор виконавчий цеху №3 Стец Сергій Миколайович.

А потім послухати вірші воєнних та повоєнних років, пісні, і звісно, заспівати разом "Катюшу", мали нагоду усі бажаючі – такий подарунок ветеранам зробили студенти Херсонського професійного ліцею харчової промисловості рамках свого концерту.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження переможців змагань з кульової стрільби із малокаліберної гвинтівки. Місця серед робітників ПАТ "Херсонський хлібокомбінат" розподілились таким чином:

І місце посіла команда цеху №2 (412 очок із 500 можливих);

Приз глядацьких симпатій дістала команда цеху №3;

В індивідуальному заліку:

3 місце, вибивши 44 очки із 50 можливих, розділили між собою економіст з праці Кірман Вікторія Олександрівна та заступник голови правління з безпеки Жайворонок Валерій Леонтійович;

2 місце, вибивши 45 очок, посів директор виконавчий цеху №2 Матчук Микола Миколайович;

1 місце, вибивши 46 очок посіла Куцевич Наталія Олександрівна.

1941-1945. Пам’ятаємо. Шануємо.