Новини

Наша зміна

Випускник Гудзовський В. отримує торти на знак подякиВипускник Гудзовський В. отримує
торти на знак подяки

 

ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» вітає студентів ліцею харчової промисловості, групи «пекар, тістороб», які 29 травня успішно склали державний іспит!

 

Наступного дня, 30 травня, учорашні ліцеїсти отримали дипломи кваліфікованих спеціалістів за спеціальністю «пекар, тістороб» і відсвяткували свій випуск концертом художньої самодіяльності. Привітали групу із виходом у доросле життя та вручили солодкі подарунки від імені Херсонського хлібокомбінату начальник відділу кадрів Миронова Ганна Василівна та інспектор з кадрів цеху №2 Маслова Тетяна Федорівна.

 

Хлібокомбінат має особливе ставлення до студентів ліцею харчової промисловості, вони є бажаними працівниками на нашому підприємстві, адже до набуття відповідної кваліфікації ними докладають зусиль у тому числі діючі спеціалісти тістороби та пекарі хлібокомбінату. Усі три роки, протягом яких відбувається опанування професії «пекар, тістороб» студенти проходять практику у структурних підрозділах хлібокомбінату, на хлібозаводах №2 та №3. Цього року із дев’ятнадцяти юнаків та дівчат, що проходили навчання, п’ятеро планують пов’язати своє професійне життя саме з Херсонським хлібокомбінатом, а троє юнаків, Білий Анатолій, Гудзовський Владислав, Кухарчук Віталій, вже працевлаштовані на підприємстві. До речі, майстер виробничого навчання цієї групи, Васечкіна Лариса Костянтинівна, сама в минулому молодий спеціаліст хлібокомбінату.

Директор ліцею Бондар С. П. та начальник відділу кадрів Миронова Г. В. вручають диплом випускнику Білому А.
Директор ліцею Бондар С. П. та начальник відділу
 кадрів Миронова Г. В. вручають диплом
 випускнику Білому А.

 

 

Колектив в ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» ще раз вітає випускників ліцею харчової промисловості і висловлює подяку за високий рівень професійних якостей, які вони проявили під час проходження виробничих практик, за активну участь у творчому житті комбінату і неодноразову участь у концертах художньої самодіяльності і за те, що вирішили долучитися до нашої славної професії!

Наша зміна