Новини

Спортивні змагання

 

Побудова

 

 

 

14 червня 2014 року на спортивній базі відпочинку ФСТ «Україна» були проведені спортивні змагання з міні-футболу, волейболу та дартсу. Захід проходив за інформаційної підтримки телеканалу «Скіфія». Взяти участь у змаганнях від ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» приїхало 53 людини – робітники комбінату та члени їх сімей. Нашою командою були подані заявки до участі у двох видах спорту: волейболу та дартс.

 

 

 

 

На жаль цього разу, попри чисельність та гарячу підтримку вболівальників здобути призові місця нам не вдалося. Проте зовсім без винагороди наші гравці не зосталися – за активну участь у змаганнях і за волю до перемоги колектив підприємства дістав приз глядацьких симпатій футбольний м’яч.

     

Нагородження. М'яч.

Шурпа на вогні

 

 

 

А після церемонії нагородження гравці та вболівальники мали нагоду відпочити на березі Дніпра. Звичайно, що ця неофіційна частина змагань виявилась більш приємною – всі ласували шашликом і шурпою, що були тут же на вогнищі приготовані членами команди. Найменші змагались із дорослими у естафеті-стрибках із мішком. Звичайно, що виграла естафету команда маленьких гравців, а у якості винагороди їм дісталися цукерки і незабутні враження від перемоги.