Новини

Подорож у казку

 

Подорож у казку

 

17 червня 2014 року ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» організував поїздку для дітей співробітників у супроводі батьків до Скадовсього дельфінарію «Акварель». Більшість із тих, для кого ця подорож була організована, ще не бачили так близько живих дельфінів, тому ми сподівались що цей візит справить на дітлахів незабутнє враження. Тим паче, що самим дельфінарієм подорож не обмежилась – діти та дорослі купались у Джаригацікій затоці і, не дивлячись на невеличкий погодний сюрприз, трохи по засмагали на пляжі.

 

Хвилю позитиву глядачі отримали тільки-но зайшли до приміщення з басейном. «Артисти», не чекаючи на початок вистави, вистрибували, підіймали свої голови над поверхнею води, роздивляючись дітей з не меншою цікавістю, ніж самі діти роздивлялись дельфінів.

Саме шоу з дельфінами, у якому, до речі також приймали участь морські котики, залишило по собі яскраві враження у маленьких відвідувачів. А ще на пам’ять про візит до дельфінарію нам залишилось фото з дельфіном, що люб’язно погодився позувати для наших дітей.