Новини

До школи разом з нами!

 

До школи разом з нами!

 

 

 

 

Напередодні Першого дзвоника Херсонський хлібокомбінат вже вкотре влаштовує урочисту посвяту своїх дошкільнят у першокласники. Цього року наше підприємство розширило коло запрошених, долучивши до свята не лише татів та мам разом із їхніми дітьми, але й дідусів та бабусь із онуками.

 

Добігали кінця останні дні літа і наші шести та семирічки, відпочилі, загорілі, святково вдягнені, вже майже готові до початку нового етапу у своєму житті. Майже, тому що збираючи портфель до школи, важко їм буде втриматись перші дні, що б не покласти туди улюблену іграшку. Отож і ми намагаємось використати цю дитячу любов до ігор і обережно, за допомогою казкових героїв, провести дошкільнят до країни знань.

 

 

 

 

Розважальну програму для дітлахів організували актори дитячого кафе. У кожній казці добро перемагає зло, і наша не виключення . Діти протягом вистави самі приймали участь у різноманітних конкурсах і естафетах, допомагали їм у цьому дві симпатичні Кікімори та Баба Яга, яка скоріше була смішною, аніж страхітливою.

 

До школи разом з нами!

 

 

До школи разом з нами!

 

 

 

А у кінці кожен отримав своє – злюки Кікімори та Стара Яга прощення від Доброї Феї за свої капості, а діти – солодкі призи й подарунки до Першого дзвоника – альбоми для малювання, кольорові олівці та інше, таке необхідне школяреві приладдя. Найбажанішою ж частиною святкування для майбутніх першокласників став солодкий стіл із апетитними тістечками, соками і морозивом.

 

Звичайно, що після Першого дзвоника діти не одразу стануть дорослими, серйозними школярами, але крок, сподіваємося легкий, до цього вже зроблено. Наш дружній колектив Херсонського комбінату бажає першокласникам всього найкращого в навчанні і у шкільному житті!