Новини

ТИШО ТИШО. Коротко про креативне 
 

 

30-31 травня на набережній за сонячної погоди і з таким же сонячним настроєм проходив фестиваль південного колориту, їжі та емоцій ТИШО ТИШО фест.

 

Ми прийшли на фестиваль з метою поділитися своїми ідеями та натхненням, цікавими рецептами у яких головною складовою був наш хліб. Адже сандвіч культура складає цілий напрям у європейській кухні, це спосіб перехопити що-небудь нашвидкуруч, не витрачаючи зайвих коштів. А ще правильний сандвіч виглядає дуже гарно.

 

Крім ТИШО хліба та сандвічів херсонський хлібокомбінат був радий запропонувати гостям фестивалю міні набори найпопулярнішої кондитерської продукції. У які, проміж усього, ввійшли вироби, випущені лімітованою серією спеціально до заходу – печиво у вигляді чоловічків, метеликів та зайченят. 
 

 

 

Гості фестивалю мали змогу не лише насолодитися атмосферою заходу, але й побачити інший, більш колоритний Херсон, спробувати те, чого раніше не помічали у нашому чудовому південному місті. І звичайно ж, розкрити для себе новий смак продукції херсонського хлібокомбінату.