Заморожені круасани

Заморожені хлібобулочні вироби, а саме круасани, набирають все більшої популярності у сфері Horeca. Адже це вигідний формат співпраці як для виробника, так і для дистриб’ютора готової продукції. Відсутня нереалізована продукція, круасани завжди свіжі та ароматні, бо випікаються за потребою. Головними покупцями таких напівфабрикатів є міні-пекарні, автозаправки, пекарні при супермаркетах і торгових центрах, ресторани та кафе. Завжди свіжі, ароматні та гарячі круасани так і манять покупців своєю золотавою скоринкою.

Щоб забезпечити неповторний та традиційний смак наших круасанів, ми використовуємо натуральні інгредієнти без використання шкідливих речовин і консервантів. Вся сировина ретельно відбирається та перевіряється у нашій лабораторії, тим самим ми досягаємо високої якості продукту. А спеціальна технологія шокової заморозки забезпечує збереження смакових властивостей та корисних речовин протягом тривалого часу .

Чому варто оформити замовлення саме у нас?

•          Ми надійні партнери, які на ринку хлібобулочних виробів вже понад півстоліття.

•          Наша компанія пропонує вироби європейської якості за вигідною ціною, а також безкоштовну доставку.

•          Наш колл-центр в мінімальні терміни обробляє кожну заявку. Ми гарантуємо своєчасну відправку продукції.

•          Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості та має відповідні сертифікати.

•          Апетитна скоринка та неповторний запах свіжоспеченого круасана зацікавить ваших покупців, а смак змусить купувати їх знову і знову.

Наша компанія допоможе Вам рухатись в ногу з часом та задовольнити потреби клієнтів! Для того щоб співпрацювати з ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» достатньо залишити свою заявку на сайті або зателефонувати нам у колл-центр. Ви обов’язково оціните співпрацю з надійним постачальником!

Технологія шокового заморожування дозволила розширити свої ринки збуту не тільки на території  України, а й за кордоном. Круасани від Херсонського хлібокомбінату вже вирушили підкорювати США та Європу. Ми сподіваємось, що нашу випічку скоро можна буде скуштувати у світових пекарнях!