Заморожений хліб для експорту!

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» – розширює кордони. У вересні цього року наше підприємство зробило значний крок вперед. Ми запустили лінію шокової заморозки. В Европі давно поширена технологія шокової заморозки хлібобулочних виробів та довипікання їх безпосередньо в точках продажу, а ось до консервативної України, це віяння прийшло нещодавно.

Такий формат співпраці дуже вигідний як для виробника,так і для дистриб’ютора готової продукції. Адже хліб випікається за потребою, відсутня нереалізована або зіпсована продукція, а на полицях завжди свіжа та ароматна випічка.

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» пропонує привабливу можливість забезпечити своїх клієнтів широким асортиментом свіжої випічки цілодобово. Хліб, випечений на місці, це безпрограшне маркетингове рішення. Адже хлібобулочні вироби особливо привабливі для споживача, якщо вони потрапляють на прилавок максимально свіжими та гарячими. Тому, заморожені хлібобулочні вироби це кращий варіант для тих,хто прагне догодити своїм споживачам.

Щоб забезпечити неповторний та традиційний смак вашого улюбленого хліба, ми використовуємо натуральні інгредієнти. Вся сировина ретельно відбирається та перевіряється у нашій лабораторії, тим самим ми досягаємо високої якості продукту. Впроваджена сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно вимог ДСТУ ISO 22000:2007.

Нашу лінійку заморожених і готових для випікання продуктів включають круасани та різноманітні види хліба. Кожен знайде свій улюблений продукт. Для наших іноземних партнерів ми можемо запропонувати виготовлення Ваших традиційних видів хліба на замовлення.

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» відкритий до співпраці не тільки на території півдня України, а й далеко за її межами. Наша компанія готова до плідної співпраці з іноземними партнерами. Ми завжди відкриті до нових перспективних проектів.

Щоб розпочати співпрацю достатньо написати нам листа або зателефонувати. Ви обов’язково оціните переваги співробітництва з досвідченим та надійним постачальником.